• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/Bilgedede-113422653869482/

bilgedede

www.bilgedede.org

Takvim
SAKIN ALDANMAYIN-2

Sosyal medya kullanmayanımız yok.. Bir çok amaçlar la hemen hemen hepimiz kullanıyoruz.. Olduk ça cazip bir mecra hepimiz için...

                Bu cazip mecra bizlerin olduğu gibi dolandırıcılarında uğrak yeri malesef.. Bir anlık dalgınlığımızdan, boşluğumuzdan,herhangi bir zaafımızdan faydalanmak isteyenlerin tuzakları mevcut..

               Samsung s10 satışları hiç iyi değil, samsung dan müthiş kampanya bir ilan, sponsorlu bir reklam sizinde karşınıza çıkabilir.. 

              Bağlantıyı tıklıyoruz şimdi.. Ulusal bir gazetenin sayfası çıkıyor karşımıza.. Bir dolara telefonu alabileceğimiz gibi genişçe bir haber sayfası.. Tabii sayfa fake.. Sayfanın menü ve anasayfa sekmeleri açılmıyor.. En altta sözde telefonu alan bi sürü kişinin fake sayfaları var.. Kişilerin profillerini merak edip tıklarsanız hep sizi telefon satış sayfasına yönlendiriyor.. 

         Kesinlikle bu tür pazarlama tekniği olmaz, inanmayın, bir dolara o telefonun kılıfını alamazssınız.. Bir an dalıp satın almak için uğraşırsanız, orada kullanıcağınız hertürlü kart vb bilgileriniz başkalarının kullanımına açılmış olacaktır.. 

        Bu sık karşımıza çıkan sayfaya lütfen dikkat edelim.. Tanıdıklarımızı uyaralım.. 

       Teşekkürler.. 

  
229 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.09558.1279
Euro9.76499.8041
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret7680