• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/Bilgedede-113422653869482/

bilgedede

www.bilgedede.org

Takvim
İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ-6

     İnternetten para kazanma yöntemlerinden belkide en popüler olan mecraya geldik. Youtube...
    Bu platform çok ciddi paralar kazandıran bir yöntemdir.Hemen hemen tüm yapım şirketlerinin,sanatcıların,teknolji sitelerinin ve youtuber lerin kullandığı bir platformdur.
    Video izlenme sayısı 4000 barajinı geçince,gösterilen reklamlara göre ödeme alınır.
    Sizde youtube üzerinden para kazanmak istiyorsanız,çalışmaya başlayabilirsiniz,kamera ile aranız iyiyse,yetenekli olduğunuz bir konuda video üretmeye başlayabilirziniz.
     Teknolojik ürün incelemeleri,yemek tarifleri,karavan gezileri,yaşam biçimleri kısacası her konu da içerik üretebilirsiniz.
     Yine burada önemli olan özgün ve benzersiz içerikler üretmek.Bir dee... telife takılmamak.öyle her görüntüyü her müziği kullanabileceğiniz bir mecra değil.
Düzenli ve seviyeli içerikler üretmek çok önemlidir.Bunu başarırsanız hazır görsellere ve hatta müziğe bile ihtiyacınız olmayacaktır.
İceriklerinizi kaliteli ve profesyonel çekimler ile desteklediğiniz de farkklı şeyler çıkacaktır.Görsel ve kalite çok önemlidir.
     Çekim tekniği ve kalite olarak Barış Özcan,Mesut Çevik,Alp Gürsoy'un kanal ve videolarını incelemenizi tavsiye ederim.Görsel ve çekim kalitesi olarak harika bence.
     Kısaca toparlamak gerekirse Youtube üzerinden para kazanmak için,önce bir kanal açacağız,sonra kamera karşısına ya da arkasına geçeceğiz ve tüm marifetlerimizi sergilemeye başlayacağız.
     Platform geniş,içerik bol,ortam biraz zor ama başarmanız mümkün...

  
104 kez okundu

Yorumlar

İnternetten para kazanma     28/11/2020 18:51

Hangi platform olursa olsun, üzerinde sürekli durmadığınız sürece para kazanmanız biraz zor. Sürekli kaliteli içerik paylaşmak gerekiyor.
Recep Taşkıran

Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.09558.1279
Euro9.76499.8041
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret7680