• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/Bilgedede-113422653869482/

bilgedede

www.bilgedede.org

Takvim
İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ-1

  İnternet  büyük ve her alanda kullanabileceğimiz bir mecra.Öyle tuhaf ki internetten para kazanma yöntemlerini bile anlatanların,para kazandığı bir yer.
        İnternetten para kazanma yöntemleri neler basit bir şekilde detaya girmeden yazı dizisi halinde anlatalım.Yedi ana başlık halinde anlatmaya başlıyoruz.
        Blog  açarak para kazanma...
        Blog yazarlığı sabır ve zaman isteyen bir iştir.Bu işe hemen girip,hemen para kazanmayı düşünmek doğru değildir.
       Uzmanlık ya da istediğiniz bir konuda bir blog açarak işe başlayabilirsiniz.Ben bu işi yapıcam diyorsanız,özel alan adınız için küçük bir yatırım yaparak,blogger üzerinden başlayabilirsiniz.
      Herşeyinizi hazırladınız diyelim,size düşen tek şey,düzenli ve özgün içeriklerinizi,bloğunuza düzenli olarak  girmek.Gün geçtikçe bloğunuzdaki içerik sayısı zenginleşecek,küçük hazineniz yavaş yavaş doğacak.En başlarda yazılarınızı sadece siz okuyacaksınız,sonra beş,sonra on,yirmi,elli bu böyle gidecek.sadece sabır.
       Bloğumuzu nasıl herkese duyurucaz peki...
       Sosyal medya da yazılarımızı paylaşarak,forumlara girerek oralarda forum kurallarını ihlal etmeden bloğunuzu tanıtarak,sizin gibi olan bir sürü bloğu ziyaret ederek ..
       Buradaki beceri size kalmış.Eğer özgün,dikkat çekici içerikleriniz var ise,farkedilmeye başlanacak zaten.
       Küçük bütçeli facebook reklamları vererek,tanınırlığınızı artırmanız mümkün.
      Dikkatini çekeceginiz birşey daha var.Google arama motoru,ve diğerleri..
      Paylaştığınız,yazdığınız her şey düzenli bir şekilde taranır,indekslenir.Arama motorlarının gözdesi olmak için iki seçenek var.Anahtar kelime ve seo uyumu.Bu konuda sayısız yazı ve öneri bulmanız mümkün internet üzerinde.Bura da bu detaylara girmeyeceğiz.Bu iki önemli detayı öğrenmelisiniz. Zaten internet üzerinde para kazanan blog ve sitelerin nerdeyse yüzde sekseni,bu konuları anlatarak para kazanıyor.Araştırmaya başlayın..
       Bloğumuzu tanıttık,içerikler çoğaldı,ziyaretler iyi..
       Parayı nasıl kazanacağız ?
       Reklam alarak..Çevremiz yada firmalardan özel reklam alarak,google adsense kaydolup reklam alarak,birde admatic e kaydolup reklam alarak.
       Adsense ve admatic e başvurmak kolay,yeterli içerik ve ziyaretçiniz varsa başvurunuz olumlu sonuçlanır.Reklamlara tıklama sayısına göre ödemelerinizi alırsınız.
      Diğer özel reklamlar ise tamamen sizin becerinize kalmış.Firmalara tanıtım ve ürün inceleme yazıları yazarak    para kazanmanız mümkün.
      İnternetten para kazanmanın yollarından birincisi kısaca böyle.
      Acele etmeyeceksiniz,sabırlı olacaksınız,blog işini geleceğe yatırım olarak göreceksiniz.Sadece özgün ve düzenli içerikler üreteceksiniz.
      Fazla detaya,teknik terimlere girmeden blog yazarlığı yaparak internetten para kazanmanın yolu bu kadar.Cevher içinizde,yapabilecekleriniz sınırsız.
  

  
101 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.09558.1279
Euro9.76499.8041
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret7680