• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/Bilgedede-113422653869482/

bilgedede

www.bilgedede.org

Takvim
İZLENMEYE DEĞER YOUTUBE KANALI TAVSİYELERI

           Sosyal izolasyon günlerimizde,çalışmayanlar hariç hepimiz evdeyiz..Covid 19 lu izolasyon günlerinde evlerimizde televizyon,internet,okumak gibi birçok seçeneği deniyoruz..bu sıkıntılı günlerimizde size youtube üzerinde takip edip pişman olmayacağınız kanallar  önereceğim..

             BARIŞ ÖZCAN :

            Teknoloji,sanat ve aklınıza takılan birçok konuda hikaye tadında,güzel görsellerle,ikna edici ve sıcak bir anlatımla sizleri bekleyen bir kanal,ciddi bir takipçi sayısı ve izlenme sayısına sahip keyifli bir kanal,

             ÜMİT ATEŞ:

            Yeşilçam filmlerinin büyüsüne inanan,onların çekildiği mekanların şimdiki halini merak edenlerin takip edebileceği güzel bir kanal..Yeşilçam tutkunuysanız,hatıralarınızın canlanmasını istiyorsanız,filmlerde gördüğünüz mekanların son hallerini görüp içinizin cız etmesine razıysanız kanalı ziyaret edebilirsiniz..

             NEJDAT DELİOĞLU:

            Nasıl yapılır,basit tamirat yöntemleri gibi birçok videonun olduğu,sütüdyo değil atölye ortamında samimi sıcak bir anlatımla size çok şey verebilecek samimi bir kanal..

             YOLCULARIN DİKKATİNE :

            İzolasyon günlerinde karavana binip gezmek,ev ortamından uzaklaşmak isteyenler için birebir bir kanal..Genç bir çiftin karavan yolculukları,konakladıkları yerler,hikaye tadında tam sizlik..

            SHİFTDELETE.NET:

            Teknoloji tutkunuysanız,teknolojiyi yakından takip etmekten hoşlanıyorsanız,aktif bir kanal,izlemeye değer...

            ERLER FİLM :

            Yeşilçam tutkunları için Erler film resmi kanalı....Burada Erler Filme ait restorasyonlu filmler,Erler filme ait tüm yapımlar mevcut..restore edilmiş filmlerin izlemesi gerçekten keyif verici...

            GÜLŞAH FİLM :Yine yeşilçam tutkunları için retore edilmiş birçok film mevcut...İzlenmeye değer...

            HACERİN LEZZETLERİ :Sıcak,samimi bir yemek kanalı,aradığınız çok şey burada..Özellikle bayan okuyucularımızın dikkatini çekecek kadar güzel ve şans verilmesi gereken bir kanal...

            Hepimizin evde olduğu bu sıkıntılı günlerde,Sosyal hayatımızı evlerimize sığdırdığımız zamanlarda güzel ve hoşça vakit geçirebileceğiniz,öğrendiklerinize çok şey katabilecek,sizi geçmişe götürecek,sizi evinizden alıp dışarılara götürecek bir kaç youtube kanalını tavsiye ettik..Denemesi size kalmış...teşekkürler..

  
96 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.09558.1279
Euro9.76499.8041
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret7679